עננים
עננים

ארבע ארצות
10
תל אביב

פרויקט פינלס 6, תל אביב

הפרויקט נמצא בשכונת הצפון הישן, במרחק של כמה רחובות ממרכז העיר, צמוד לגינת אמסטרדם.

במסגרת הפרויקט יהרסו הדירות הקיימות וייבנו 26 יח"ד חדשות הכוללת מפרט טכני איכותי וגבוה במיוחד.

המשרד המתכנן בפרויקט הוא 'מושלין סימון אדריכלים' אשר יצר מבנה מרשים, יוקרתי וייחודי במראה שלו.

בפרויקט מתוכננות להיבנות 6 קומות בסך הכל – 5 קומות מעל קומת הקרקע ועוד קומת גג לדירות הפנטהאוז המיוחדות שלנו.

קומות 7 דירות 26

סטטוס תכנון 

סוג פרויקט תמ"א 38/2

אדריכל מושלין סימון אדריכלים

שכונת מגורים הצפון הישן

המיקום

איתנות פיננסית

פרויקטי התחדשות עירונית הינם פרויקטים "עתירי הון" אשר לרוב מחייבים קבלת ליווי בנקאי לצורך הוצאתם לפועל. טרם מינוי חברה לקידום וביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבנייכם, חשוב מאוד לבחון את איתנותה הפיננסית על מנת להבטיח את מימושו של הפרויקט באופן תקין ורציף.

י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ נוסדה בשנת 1989, נסחרת בבורסה החל משנת 2004 והונה העצמי של החברה מוערך במעל לכמיליארד שקלים. לחברה עתודות קרקע רבות בישראל והיא יוזמת ובונה פרויקטים למגורים, מלונאות, תעסוקה ומסחר בכל רחבי הארץ.
גלים בניה חיזוק והשבחת מבנים בע"מ, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. החברה פעילה מזה כעשור והיא מהחברות הראשונות שאכלסו ומסרו פרויקטים של תמ"א 38, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ביותר, נראות ייחודית ומתן יחס אישי לבעלי הדירות. 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית, לחברה אחזקות בחברת פארק טק פתרונות חניה מתקדמים המתמחה בתחום פתרונות החניה המתקדמים ובמכלול מימון וליווי להתחדשות עירונית, אשר הינה גוף בנקאי המספק מימון לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן בישראל.