עננים
עננים

בן סרוק
14-16
תל אביב

פרויקט פינלס 6, תל אביב

הפרויקט נמצא בסמוך לפרויקט נוסף של חברת דמרי גלים- בן סרוק 10-12, ברחוב בן סרוק המקשר בין שני רחובות מרכזיים – ארלוזורוב וז'בוטינסקי ומקביל לציר אבן גבירול שוקק החיים. הרחוב עובר תהליך של התחדשות מאסיבית עם התעוררות מתחם סומייל היוקרתי.

במסגרת הפרויקט ייהרסו הדירות הקיימות וייבנו 40 יח"ד חדשות הכוללות מפרט טכני גבוה במיוחד.

המשרד המתכנן בפרויקט הוא 'אלון בן-נון אדריכלים' אשר תכנן פרויקט בעל חזית אלגנטית, יוקרתית ומרשימה. חומרי הגמרים נבחרו בקפידה רבה ומשווים לבניין את מראה הנקי והכל כך מיוחד.

בפרויקט מתוכננות להיבנות 8 קומות בסך הכל – 5 קומות מעל קומת הקרקע ועוד 2 קומות גג לדירות הפנטהאוז המיוחדות שלנו.

קומות 8 דירות 40

סטטוס תכנון 

סוג פרויקט תמ"א 38/2

אדריכל אלון בן נון אדריכלים

שכונת מגורים הצפון החדש

המיקום

איתנות פיננסית

פרויקטי התחדשות עירונית הינם פרויקטים "עתירי הון" אשר לרוב מחייבים קבלת ליווי בנקאי לצורך הוצאתם לפועל. טרם מינוי חברה לקידום וביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבנייכם, חשוב מאוד לבחון את איתנותה הפיננסית על מנת להבטיח את מימושו של הפרויקט באופן תקין ורציף.

י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ נוסדה בשנת 1989, נסחרת בבורסה החל משנת 2004 והונה העצמי של החברה מוערך במעל לכמיליארד שקלים. לחברה עתודות קרקע רבות בישראל והיא יוזמת ובונה פרויקטים למגורים, מלונאות, תעסוקה ומסחר בכל רחבי הארץ.
גלים בניה חיזוק והשבחת מבנים בע"מ, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. החברה פעילה מזה כעשור והיא מהחברות הראשונות שאכלסו ומסרו פרויקטים של תמ"א 38, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ביותר, נראות ייחודית ומתן יחס אישי לבעלי הדירות. 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית, לחברה אחזקות בחברת פארק טק פתרונות חניה מתקדמים המתמחה בתחום פתרונות החניה המתקדמים ובמכלול מימון וליווי להתחדשות עירונית, אשר הינה גוף בנקאי המספק מימון לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן בישראל.