דירות גן
דירות גן
חולמים לצאת לגינה לקטוף עלי תבלין טריים לארוחה משפחתית, ליהנות מהשקט של שבת בבוקר בצל עצי פרי או להזמין את החברים לבילוי תחת כיפת השמיים? זו ההזדמנות שלכם להפסיק לחלום וליהנות מדירת הגן החדשה שלכם בתל אביב! אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון דירות גן ייחודיות המציעות חוויית מגורים חלומית המשלבת בצורה מושלמת סטנדרט בנייה איכותי לצד עיצוב אדריכלי חסר פשרות ומיקום אידיאלי במרחק פסיעה ממוקדי הפנאי והתרבות בעיר, בתי ספר וגני ילדים ועוד מבחר יתרונות שיעניקו לכם את איכות החיים שתמיד חלמתם עליה.
הצפון החדש
משה שרת 60
דירה: C
מספר חדרים: 2
שטח דירה: 51 מ"ר
חצר: 66.5 מ"ר
כיווני אוויר: דרום-מערב
לתוכנית הדירה
>>
הצפון החדש
משה שרת 60
דירה: D
מספר חדרים: 2
שטח דירה: 52 מ"ר
חצר: 27 מ"ר
כיווני אוויר: מערב
לתוכנית הדירה
>>
הצפון החדש
משה שרת 60
דירה: B
מספר חדרים: 2
שטח דירה: 56 מ"ר
חצר: 72.5 מ"ר
כיווני אוויר: דרום-מזרח
לתוכנית הדירה
>>
הצפון החדש
משה שרת 60
דירה: A
מספר חדרים: 3
שטח דירה: 80 מ"ר
חצר: 22 מ"ר
כיווני אוויר: מזרח
לתוכנית הדירה
>>
הצפון הישן
אנטיגונוס 5
דירה: K
מספר חדרים: 6
שטח דירה: 163
חצר: 94 מ"ר
כיווני אוויר: צפון-מזרח
לתוכנית הדירה
>>
הצפון הישן
אנטיגונוס 5
דירה: J
מספר חדרים: 6
שטח דירה: 159 מ"ר
חצר: 91 מ"ר
כיווני אוויר: צפון-מערב
לתוכנית הדירה
>>

איתנות פיננסית

פרויקטי התחדשות עירונית הינם פרויקטים "עתירי הון" אשר לרוב מחייבים קבלת ליווי בנקאי לצורך הוצאתם לפועל. טרם מינוי חברה לקידום וביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבנייכם, חשוב מאוד לבחון את איתנותה הפיננסית על מנת להבטיח את מימושו של הפרויקט באופן תקין ורציף.

י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ נוסדה בשנת 1989, נסחרת בבורסה החל משנת 2004 והונה העצמי של החברה מוערך במעל לכמיליארד שקלים. לחברה עתודות קרקע רבות בישראל והיא יוזמת ובונה פרויקטים למגורים, מלונאות, תעסוקה ומסחר בכל רחבי הארץ.
גלים בניה חיזוק והשבחת מבנים בע"מ, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. החברה פעילה מזה כעשור והיא מהחברות הראשונות שאכלסו ומסרו פרויקטים של תמ"א 38, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ביותר, נראות ייחודית ומתן יחס אישי לבעלי הדירות. 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית, לחברה אחזקות בחברת פארק טק פתרונות חניה מתקדמים המתמחה בתחום פתרונות החניה המתקדמים ובמכלול מימון וליווי להתחדשות עירונית, אשר הינה גוף בנקאי המספק מימון לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן בישראל.