עננים
עננים

הכנסת הגדולה
15
תל אביב

פרויקט פינלס 6, תל אביב

פרויקט הכנסת הגדולה 15, שוכן צמוד לפרויקט נוסף של דמרי גלים. הפרויקטים נמצאים בשכונת בבלי, בה אפשר להנות מהשילוב המושלם בין הקרבה למוקדי העניין של העיר והפינה השקטה על פארק הירקון. 

במסגרת הפרויקט ייהרסו הדירות הקיימות וייבנו 30 יח"ד חדשות הכוללות מפרט טכני גבוה במיוחד.

המשרד המתכנן בפרויקט, שגם מתכנן את הבניין הסמוך לו, הוא 'זית לב אדריכלים' אשר יצר מבנים בעלי קווים נקיים והמון אופי.

בפרויקט מתוכננות להיבנות 8 קומות בסך הכל – 5 קומות מעל קומת הקרקע ועוד 2 קומות גג לדירות הפנטהאוז המיוחדות שלנו.

קומות 8 דירות 30

סטטוס תכנון 

סוג פרויקט תמ"א 38/2

אדריכל זית לב אדריכלים

שכונת מגורים שכונת בבלי

 

המיקום

איתנות פיננסית

פרויקטי התחדשות עירונית הינם פרויקטים "עתירי הון" אשר לרוב מחייבים קבלת ליווי בנקאי לצורך הוצאתם לפועל. טרם מינוי חברה לקידום וביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבנייכם, חשוב מאוד לבחון את איתנותה הפיננסית על מנת להבטיח את מימושו של הפרויקט באופן תקין ורציף.

י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ נוסדה בשנת 1989, נסחרת בבורסה החל משנת 2004 והונה העצמי של החברה מוערך במעל לכמיליארד שקלים. לחברה עתודות קרקע רבות בישראל והיא יוזמת ובונה פרויקטים למגורים, מלונאות, תעסוקה ומסחר בכל רחבי הארץ.
גלים בניה חיזוק והשבחת מבנים בע"מ, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. החברה פעילה מזה כעשור והיא מהחברות הראשונות שאכלסו ומסרו פרויקטים של תמ"א 38, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ביותר, נראות ייחודית ומתן יחס אישי לבעלי הדירות. 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית, לחברה אחזקות בחברת פארק טק פתרונות חניה מתקדמים המתמחה בתחום פתרונות החניה המתקדמים ובמכלול מימון וליווי להתחדשות עירונית, אשר הינה גוף בנקאי המספק מימון לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן בישראל.