עננים
עננים

הצוות
שלנו

יגאל דמרי

יגאל דמרי

X

בעלים
יגאל דמרי, יזם בתחום הבניה בישראל, מייסד ומנכ"ל חברת הבניה י.ח.דמרי , מהגדולות והמובילות בענף הבניה בישראל. לחברה ניסיון של מעל 30 שנה בהן בנתה ואכלסה עשרות אלפי דירות ברחבי ישראל באיכות בניה גבוה במיוחד. כמו כן משמש כבעלים של דמרי אינטרנשיונל המקימה ומשווקת שכונות מגורים ברומניה וצ'כיה. נחשב לאחד מאנשי הנדלן המוכשרים והמוערכים בישראל בזכות התעוזה ויכולות זיהוי והשבחת קרקעות. קיבל את פרס יקיר העיר נתיבות בתחום תעשיה ומסחר.

אסף ניר

X

מנכ"ל

אסף בוגר תואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה ובעל ניסיון עשיר בתחום ההתחדשות העירונית. בתפקידו מקדם ומנצח על הפרויקטים בחברה מכל זווית, תוך שליטה מלאה בכל היבטי הפרויקט ותשומת לב לפרטים- קטנים כגדולים.

היה שותף להקמת החברה ואגף תחום ההתחדשות העירונית, בראשו הוא עומד.

לפני הצטרפותו לחברה כיהן כמנהל תחום בחברת גלים, מחלוצות ההתחדשות העירונית בישראל.
כיום, קודם למנכ"ל החברה.

אסף נשוי לנטלי, ואבא לתאומים ריי ואמה.

נועה ארנון

עו"ד | מנהלת פיתוח עסקי

נועה ארנון

X

עו"ד | מנהלת פיתוח עסקי

בוגרת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה תוך התמחות בנדל"ן.

מאז סיימה את שירותה הצבאי כספורטאית מצטיינת בענף שייט המפרשיות ועד להצטרפותה למשפחת דמרי גלים ב2019, עבדה נועה בניהול ויזמות נדל"ן במסגרת חברה משפחתית.

את התמחותה במשפטים עשתה נועה במחלקת הנדל"ן של משרד עורכי הדין נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'.

בתפקידה נועה מלווה את בעלי הדירות לאורך כל משך חיי הפרויקט , החל משלב הפניה לחברה, החתימה על ההסכם, תכנון הפרויקט, הביצוע ועד לכניסה לדירה החדשה.

רועי אברהמי

רועי אברהמי

X

מנהל פרויקטים

בוגר תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות מהמכללה למנהל. עו"ד בעל ניסיון והיכרות עם תחומים שונים של עולם הנדל"ן.

את התמחותו במשפטים עשה במשרד עפר טויסטר המתמחה בתחום התכנון והבניה. רועי עבד בחברה ציבורית גדולה כמנהל פרויקטים, שם טיפל בפרויקטים רבים.

בתפקידו בחברה, מלווה רועי, את בעלי הדירות לאורך כל חיי הפרויקט , החל משלב הפניה הראשוני לחברה, החתימה על ההסכם, תכנון הפרויקט, הביצוע ועד לכניסה לדירה החדשה, והכל תוך שמירה על קשר רציף עם הדיירים.

שירן מירל

שירן מירל

X

מנהלת פרויקטים

שירן, הצטרפה אלינו כמנהלת פרויקטים בחברת דמרי גלים.
בוגרת מכינה קדם צבאית "תבור" שבנוף הגליל, סטודנטית למנהל עסקים עם התמחות בנדל"ן ותשתיות בקריה האקדמית אונו. בעלת ניסיון בניהול קרן השקעות ישראלית בספרד.
במסגרת תפקידה שירן מלווה את בעלי הדירות לאורך כל תהליך הפרויקט, החל משלב הפניה לחברה, החתימה על ההסכם, תכנון הפרויקט, הביצוע ועד לכניסה לדירה החדשה.

נעם בן חיים

נעם בן חיים

X

מנהל פרויקטים

נעם הינו סטודנט למנהל עסקים עם התמחות בנדל"ן ותשתיות בקריה האקדמית אונו.
שירת כלוחם ב"אגוז", ולאחר סיום השירות עבד במשרד הביטחון כ-5 שנים.
נעם הינו בעל ניסיון בחברה יזמית בתחום הנדל"ן ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט. במסגרת תפקידו בחברה, מלווה את בעלי הדירות לאורך כל שלבי הפרויקט, החל משלב הפניה הראשונית לחברה, החתימה על ההסכם, תכנון הפרויקט,
הביצוע ועד לכניסה לדירה החדשה, תוך שמירה על קשר רציף עם הדיירים.

תמי שלט

תמי שלט

X

מנהלת פרויקטים
תמי, בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול, בעלת תואר שני בהתמחות בדיני עסקים ויעוץ התנהגות ארגונית. הגיעה אלינו לאחר שצברה ניסיון וידע רב בחברות פיננסיות גדולות, כבנקאית בכירה, מתן תמיכה מקצועית לבנקאים, הדרכות והסמכות. עבדה כמנהלת קשרי לקוחות לבתי עסקים. תמי הגיעה לדמרי גלים כמנהלת פרויקטים כאשר במסגרת תפקידה, תלווה את בעלי הדירות לאורך כל חיי הפרויקט, החל משלב הפניה הראשוני לחברה, החתימה על ההסכם, תכנון הפרויקט, הביצוע ועד לכניסה לדירה החדשה והכל תוך שמירה על קשר רציף עם הדיירים ומתן מענה שוטף בכל הנוגע לפרויקט.

אריה קוטלר

X

מהנדס

אריה הצטרף אלינו לדמרי גלים כמהנדס החברה.
בוגר תואר ראשון במדעים בפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון-מכון טכנולוגי לישראל.
אריה נכנס לחברתינו, לאחר שצבר ניסיון וידע רב בחברות בניה מהגדולות במשק בארץ ובחו''ל, גדל והתפתח עם חברת האם י.ח.דמרי בניה ופיתוח בע''מ במשך 13 שנים.
אריה עבד כמנהל פרוייקטים בכיר במבנים רבי-קומות, מבני ציבור, בתים פרטיים ועוד ומתמחה בעיקר בתחום המגורים.
במסגרת תפקידו אריה יהיה האחראי על זרוע הביצוע והפיקוח של הפרוייקטים והוצאתם לפועל משלב התכנון לשלב הביצוע ועד מסירת המפתח לדיירים.

מיקי וגנר קולסקו​

מיקי וגנר קולסקו​

X

אדריכל, מנהל תכנון

מיקי עוסק במגורים ובהתחדשות עירונית בעקביות מאז שסיים את לימודי האדריכלות ב2008 באוניברסיטת תל אביב.

במהלך נסיונו העשיר תכנן, ליווה וקידם פרויקטים של תמ"א 38 בשלבים השונים כאדריכל מתכנן, כמלווה נציגויות וכנציגות בבניין בו הוא מתגורר.

מיקי עובד בדמרי גלים מתחילת 2019. בתפקידו מלווה את בעלי הדירות לאורך התהליך בכדי להתאים את הבניין והדירות לציפיותיהם, תוך הקפדה על רמה תכנונית גבוהה וקידום תהליכי התכנון בצורה המהירה ביותר.

מיקי אורבניסט בלב ובנפש. רוכב על אופניו ביום וחולם על מרפסות בלילה. חיי בזוגיות ומגדל את ילדיו בתל אביב, בבניין שעומד בפני הריסה ובניה.

אוריה חלמיש

אוריה חלמיש

X

מנהל תפעול ורישוי
אוריה הינו בעל ניסיון רחב בתחום הנדל"ן ובפרט בתחום ההתחדשות העירונית. אוריה צבר במהלך השנים בעבודה בחברות המובילות את התחום, ידע נרחב ויכולת דקדוק בפרטים הקטנים תוך שימת לב להליכי הרישוי הקפדניים בכדי להביאם למימוש בפרק הזמן המהיר והמקצועי ביותר. אוריה נשוי למיכל ואב לשתיים.

תומר גוטהרד

תומר גוטהרד

X

רכז רישוי

תומר גוטהרד, הגיע לחברת דמרי גלים, לאחר שצבר ידע נרחב וניסיון בתחום הרישוי והסטטוטוריקה בחברת בנייה במשך תקופה ארוכה.
במסגרת תפקידו בחברה, תומר אחראי לקידום תהליכי הרישוי תוך תיאום פגישות אל מול היועצים איתם אנו עובדים, תשומת לב והקפדה על הפרטים הקטנים בהליכי הרישוי והתכנון מראשית תחילת פרויקט ועד לסיומו בשלבי הביצוע.
תומר גר בהרצליה, נשוי +1.

אור מוניץ

אור מוניץ

X

מנהל מכירות

יליד קצרין-רמת הגולן.
בוגר תואר ראשון למשפטים במכללה האקדמית נתניה, תואר ראשון בכלכלה וניהול במכללת תל חי בצפון ובוגר לימודי ניהול נדל"ן מטעם האוניברסיטה העברית. בעל ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן בכלל ושיווק נדל"ן בפרט. החל משנת 2010 משווק פרויקטים עבור חברות גדולות בתחום הנדל"ן למגורים. בין השנים 2012-2018, שיווק פרויקטים עבור חברת י.ח דמרי ובשנים האחרות שימש כמנהל מכירות בחברות מובילות בתחום הנדל"ן למגורים בתל אביב.

 

נעמה ברזילי

נעמה ברזילי

X

מנהלת משרד

נעמה, בוגרת לימודי עיצוב גרפי וצילום. הצטרפה לחברת דמרי גלים לתפקיד מנהלת משרד. במסגרת תפקידה אחראית על ניהול המשרד הכולל מתן שירות לצוות המשרד, לספקים השונים ולבעלי הדירות בכלל הפרויקטים. אחראית לתיאום פגישות וכנסים, מענה טלפוני והכוונה לגורמים השונים תוך הקשבה ומתן תשומת לב לכל פניה.

מוריה ג'רבי

מוריה ג'רבי

X

מנהלת חשבונות
מוריה ג'רבי, בוגרת לימודי ייעוץ מס והנהלת חשבונות. הגיעה לחברת דמרי גלים לאחר שצברה ניסיון וידע רב במשרד רואי חשבון בתפקיד יועצת מס. במסגרת תפקידה בחברה אחראית על בקרת תקציבים בפרויקטים השונים, ניהול חשבונות ותשלומים של החברה ומתן מענה לצוות המשרד ולספקים השונים.

איתנות פיננסית

פרויקטי התחדשות עירונית הינם פרויקטים "עתירי הון" אשר לרוב מחייבים קבלת ליווי בנקאי לצורך הוצאתם לפועל. טרם מינוי חברה לקידום וביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבנייכם, חשוב מאוד לבחון את איתנותה הפיננסית על מנת להבטיח את מימושו של הפרויקט באופן תקין ורציף.

י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ נוסדה בשנת 1989, נסחרת בבורסה החל משנת 2004 והונה העצמי של החברה מוערך במעל לכמיליארד שקלים. לחברה עתודות קרקע רבות בישראל והיא יוזמת ובונה פרויקטים למגורים, מלונאות, תעסוקה ומסחר בכל רחבי הארץ.
גלים בניה חיזוק והשבחת מבנים בע"מ, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. החברה פעילה מזה כעשור והיא מהחברות הראשונות שאכלסו ומסרו פרויקטים של תמ"א 38, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ביותר, נראות ייחודית ומתן יחס אישי לבעלי הדירות. 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית, לחברה אחזקות בחברת פארק טק פתרונות חניה מתקדמים המתמחה בתחום פתרונות החניה המתקדמים ובמכלול מימון וליווי להתחדשות עירונית, אשר הינה גוף בנקאי המספק מימון לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן בישראל.