עננים
עננים

הצוות
שלנו

יגאל דמרי

יגאל דמרי

X

בעלים
יגאל דמרי, יזם בתחום הבניה בישראל, מייסד ומנכ"ל חברת הבניה י.ח.דמרי , מהגדולות והמובילות בענף הבניה בישראל. לחברה ניסיון של מעל 30 שנה בהן בנתה ואכלסה עשרות אלפי דירות ברחבי ישראל באיכות בניה גבוה במיוחד. כמו כן משמש כבעלים של דמרי אינטרנשיונל המקימה ומשווקת שכונות מגורים ברומניה וצ'כיה. נחשב לאחד מאנשי הנדלן המוכשרים והמוערכים בישראל בזכות התעוזה ויכולות זיהוי והשבחת קרקעות. קיבל את פרס יקיר העיר נתיבות בתחום תעשיה ומסחר.

ירון בלנק​

ירון בלנק

X

בעלים
ירון בעל ניסיון של 20 שנה בייזום עסקי בעולם הנדל"ן והפיננסים, מחלוצי היזמים בתחום ההתחדשות העירונית ובעל ניסיון עשיר בתחום הייזום, המימון, הביצוע והתכנון. מייסד של חברת גלים – חברה לייזום פרויקטים של התחדשות עירונית. מייסד של עוגן – חברה למימון מיזמי נדל"ן. מייסד של חברת פארק טק – חברה העוסקת בפתרונות חניה אוטומטים. מייסד חברת מכלול- מימון וליווי להתחדשות עירונית, מרצה בנושא ניהול ומימון פרויקטי התחדשות עירונית במוסדות ופורומים שונים. ירון נשוי לאפרת ואב לשלושה.

איל טישל

X

מנכ"ל

איל עורך דין, בוגר תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

בעל נסיון עשיר בתחום הנדל"ן ותחום ההתחדשות העירונית בפרט. עבד שנים רבות בחברות ציבוריות, בתחילה כמנהל פיתוח עסקי ובהמשך הקים את האגף להתחדשות עירונית באחת החברות הציבוריות, שהפכה בתקופתו לגורם המוביל בתחום.

איל הצטרף לדמרי גלים לאחר שקידם בתפקידיו הקודמים עשרות רבות של מגה-פרויקטים, אשר חלקם אף הגיעו לכדי סיום. איל נשוי ואב לשתיים.

אסף ניר

מנהל תחום התחדשות עירונית

אסף ניר

X

מנהל תחום התחדשות עירונית
אסף בוגר תואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה ובעל ניסיון עשיר בתחום ההתחדשות העירונית. בתפקידו מקדם ומנצח על הפרויקטים בחברה מכל זווית, תוך שליטה מלאה בכל היבטי הפרויקט ותשומת לב לפרטים- קטנים כגדולים. היה שותף להקמת החברה ואגף תחום ההתחדשות העירונית, בראשו הוא עומד. לפני הצטרפותו לחברה כיהן כמנהל תחום בחברת גלים, מחלוצות ההתחדשות העירונית בישראל. אסף נשוי לנטלי, ואבא לתאומים ריי ואמה.

נועה ארנון

נועה ארנון

X

עו"ד | מנהלת פרויקטים
בוגרת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה תוך התמחות בנדל"ן. מאז סיימה את שירותה הצבאי כספורטאית מצטיינת בענף שייט המפרשיות ועד להצטרפותה למשפחת דמרי גלים ב2019, עבדה נועה בניהול ויזמות נדל"ן במסגרת חברה משפחתית. את התמחותה במשפטים עשתה נועה במחלקת הנדל"ן של משרד עורכי הדין נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'. בתפקידה נועה מלווה את בעלי הדירות לאורך כל משך חיי הפרויקט , החל משלב הפניה לחברה, החתימה על ההסכם, תכנון הפרויקט, הביצוע ועד לכניסה לדירה החדשה.

רועי אברהמי

רועי אברהמי

X

מנהל פרויקטים

בוגר תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות מהמכללה למנהל. עו"ד בעל ניסיון והיכרות עם תחומים שונים של עולם הנדל"ן.

את התמחותו במשפטים עשה במשרד עפר טויסטר המתמחה בתחום התכנון והבניה. רועי עבד בחברה ציבורית גדולה כמנהל פרויקטים, שם טיפל בפרויקטים רבים.

בתפקידו בחברה, מלווה רועי, את בעלי הדירות לאורך כל חיי הפרויקט , החל משלב הפניה הראשוני לחברה, החתימה על ההסכם, תכנון הפרויקט, הביצוע ועד לכניסה לדירה החדשה, והכל תוך שמירה על קשר רציף עם הדיירים.

נתנאל שוכנר

נתנאל שוכנר

X

מנהל פרויקטים

שמאי מקרקעין וכלכלן, בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות במימון מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.בעל ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן, עבד במשרדי השמאות מהמובילים בישראל בתחומי עיסוק שונים כגון: דוחות אפס וליווי פרויקטים, היטלי השבחה וכו'.נתנאל הינו חלק מסגל ההוראה ללימודי כלכלה ושמאות מקרקעין במכללה למינהל.מעבר לשעות העבודה, נתנאל הינו פעיל חברתי והקים מיזמי וארגוני התנדבות שונים.בתפקידו בחברה, נתנאל בוחן את היתכנות הפרויקטים והינו מלווה, את בעלי הדירות לאורך כל משך חיי הפרויקט , החל משלב הפניה הראשוני לחברה, החתימה על ההסכם, תכנון הפרויקט, הביצוע ועד לכניסה לדירה החדשה, והכל תוך שמירה על קשר רציף עם הדיירים.  

מיקי וגנר קולסקו​

מיקי וגנר קולסקו​

X

אדריכל, מנהל תכנון

מיקי עוסק במגורים ובהתחדשות עירונית בעקביות מאז שסיים את לימודי האדריכלות ב2008 באוניברסיטת תל אביב.

במהלך נסיונו העשיר תכנן, ליווה וקידם פרויקטים של תמ"א 38 בשלבים השונים כאדריכל מתכנן, כמלווה נציגויות וכנציגות בבניין בו הוא מתגורר.

מיקי עובד בדמרי גלים מתחילת 2019. בתפקידו מלווה את בעלי הדירות לאורך התהליך בכדי להתאים את הבניין והדירות לציפיותיהם, תוך הקפדה על רמה תכנונית גבוהה וקידום תהליכי התכנון בצורה המהירה ביותר.

מיקי אורבניסט בלב ובנפש. רוכב על אופניו ביום וחולם על מרפסות בלילה. חיי בזוגיות ומגדל את ילדיו בתל אביב, בבניין שעומד בפני הריסה ובניה.

אוריה חלמיש

אוריה חלמיש

X

רכז רישוי

אוריה הינו בעל ניסיון רחב בתחום הנדל"ן ובפרט בתחום ההתחדשות העירונית.
אוריה צבר במהלך השנים בעבודה בחברות המובילות את התחום, ידע נרחב ויכולת דקדוק בפרטים הקטנים תוך שימת לב להליכי הרישוי הקפדניים בכדי להביאם למימוש בפרק הזמן המהיר והמקצועי ביותר.
אוריה נשוי למיכל ואב לשתיים.

זהר פרסר

X

מנהלת משרד
זהר הצטרפה לחברת דמרי גלים לאחר שירות צבאי בתפקידי הדרכה ופיקוד באוגדת עזה ובחוות השומר ושנת שירות בחברת ק.ש.ר לצרכים מיוחדים. במסגרת תפקידה אמונה על ניהול המשרד הכולל מתן שירות לצוות המשרד, לספקים השונים ולבעלי הדירות בכלל הפרויקטים. אחראית לתיאום פגישות וכנסים, ניהול חשבונות המשרד, מענה טלפוני שוטף והכוונה לגורמים השונים תוך הקשבה ומתן תשומת לב לכל פניה.

איתנות פיננסית

פרויקטי התחדשות עירונית הינם פרויקטים "עתירי הון" אשר לרוב מחייבים קבלת ליווי בנקאי לצורך הוצאתם לפועל. טרם מינוי חברה לקידום וביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבנייכם, חשוב מאוד לבחון את איתנותה הפיננסית על מנת להבטיח את מימושו של הפרויקט באופן תקין ורציף.

י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ נוסדה בשנת 1989, נסחרת בבורסה החל משנת 2004 והונה העצמי של החברה מוערך במעל לכמיליארד שקלים. לחברה עתודות קרקע רבות בישראל והיא יוזמת ובונה פרויקטים למגורים, מלונאות, תעסוקה ומסחר בכל רחבי הארץ.
גלים בניה חיזוק והשבחת מבנים בע"מ, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. החברה פעילה מזה כעשור והיא מהחברות הראשונות שאכלסו ומסרו פרויקטים של תמ"א 38, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ביותר, נראות ייחודית ומתן יחס אישי לבעלי הדירות. 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית, לחברה אחזקות בחברת פארק טק פתרונות חניה מתקדמים המתמחה בתחום פתרונות החניה המתקדמים ובמכלול מימון וליווי להתחדשות עירונית, אשר הינה גוף בנקאי המספק מימון לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן בישראל.