עננים
עננים

שלומציון
75 /
ויצמן 133
תל אביב

פרויקט פינלס 6, תל אביב

פרויקט ויצמן 133 הוא חלק 'ממתחם פינלס – ויצמן היוקרתי' של חברת דמרי גלים. הבניין ממוקדם בסביבה השקטה של ציר ויצמן המתחדש, במרחק הליכה מפארק הירקון.

במסגרת הפרויקט ייהרסו הדירות הקיימות וייבנו 43 יח"ד חדשות הכוללות מפרט טכני גבוה ובלתי מתפשר.

המשרד המתכנן בפרויקט הוא 'זית לב אדריכלים' אשר יצר מבנה בעל מראה ייחודי ומרשים במיוחד.

בפרויקט מתוכננות להיבנות 9 קומות בסך הכל – 7 קומות מעל קומת הקרקע וקומת גג בנסיגה לדירות הפנטהאוז המיוחדות שלנו.

קומות 9 דירות 43

סטטוס תכנון 

סוג פרויקט תמ"א 38/2

אדריכל זית לב אדריכלים

שכונת מגורים הצפון החדש

המיקום

איתנות פיננסית

פרויקטי התחדשות עירונית הינם פרויקטים "עתירי הון" אשר לרוב מחייבים קבלת ליווי בנקאי לצורך הוצאתם לפועל. טרם מינוי חברה לקידום וביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבנייכם, חשוב מאוד לבחון את איתנותה הפיננסית על מנת להבטיח את מימושו של הפרויקט באופן תקין ורציף.

י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ נוסדה בשנת 1989, נסחרת בבורסה החל משנת 2004 והונה העצמי של החברה מוערך במעל לכמיליארד שקלים. לחברה עתודות קרקע רבות בישראל והיא יוזמת ובונה פרויקטים למגורים, מלונאות, תעסוקה ומסחר בכל רחבי הארץ.
גלים בניה חיזוק והשבחת מבנים בע"מ, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. החברה פעילה מזה כעשור והיא מהחברות הראשונות שאכלסו ומסרו פרויקטים של תמ"א 38, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ביותר, נראות ייחודית ומתן יחס אישי לבעלי הדירות. 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית, לחברה אחזקות בחברת פארק טק פתרונות חניה מתקדמים המתמחה בתחום פתרונות החניה המתקדמים ובמכלול מימון וליווי להתחדשות עירונית, אשר הינה גוף בנקאי המספק מימון לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן בישראל.