עננים
עננים

משה שרת
14-14א'
תל אביב

פרויקט משה שרת 14-14א, תל אביב

משה שרת 14, החלק השקט של משה שרת.

להשקיף על כיכר המדינה המתחדשת.

להיות מרחק פסיעה מבתי הקפה הטובים בעיר, חנויות ומסעדות בשפע, תחבורה ציבורית, מוסדות חינוך, פארק לילדים או לטיול עם הכלב, רק תבחרו. הכל ממש כאן.

במסגרת הפרויקט ייהרסו הדירות הקיימות וייבנה בניין בעל מראה יוקרתי וייחודי, עם דירות בעלות מפרט טכני גבוה במיוחד. התכנון כולל אלמנטים אדריכליים ייחודיים, והמיוחד שבהם – האטריום המשקיף מהלובי של כל אחת מקומות הבניין, אל חצר פנימית המשווה לבניין מראהו הייחודי. התכנון כולו נעשה בדגש רב על בחירת החומרים האיכותיים ביותר, ללא פשרות.

בפרויקט מתוכננות להיבנות 8 קומות בסך הכל – 5 קומות מעל קומת הקרקע ועוד 2 קומות גג לדירות הפנטהאוז המיוחדות שלנו.

קומות 8 דירות 36

סטטוס היתר בניה בתנאים

סוג פרויקט תמ"א 38/2

אדריכל זית לב אדריכלים

שכונת מגורים הצפון החדש

המיקום

משה שרת 14-14א', תל אביב

איתנות פיננסית

פרויקטי התחדשות עירונית הינם פרויקטים "עתירי הון" אשר לרוב מחייבים קבלת ליווי בנקאי לצורך הוצאתם לפועל. טרם מינוי חברה לקידום וביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבנייכם, חשוב מאוד לבחון את איתנותה הפיננסית על מנת להבטיח את מימושו של הפרויקט באופן תקין ורציף.

י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ נוסדה בשנת 1989, נסחרת בבורסה החל משנת 2004 והונה העצמי של החברה מוערך במעל לכמיליארד שקלים. לחברה עתודות קרקע רבות בישראל והיא יוזמת ובונה פרויקטים למגורים, מלונאות, תעסוקה ומסחר בכל רחבי הארץ.
גלים בניה חיזוק והשבחת מבנים בע"מ, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. החברה פעילה מזה כעשור והיא מהחברות הראשונות שאכלסו ומסרו פרויקטים של תמ"א 38, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ביותר, נראות ייחודית ומתן יחס אישי לבעלי הדירות. 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית, לחברה אחזקות בחברת פארק טק פתרונות חניה מתקדמים המתמחה בתחום פתרונות החניה המתקדמים ובמכלול מימון וליווי להתחדשות עירונית, אשר הינה גוף בנקאי המספק מימון לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן בישראל.