עננים
עננים

משה שרת
14-14א'
תל אביב

פרויקט משה שרת 14-14א, תל אביב

הפרויקט נמצא ברחוב משה שרת היוקרתי ומשקיף אל עבר טבעת כיכר המדינה המתחדשת.

במסגרת הפרויקט ייהרסו הדירות הקיימות וייבנו 36 יח"ד חדשות הכוללות מפרט טכני גבוה במיוחד ותכנון אדריכלי מרהיב הכולל אלמנטים תל אביביים קלאסיים של פעם.

המשרד המתכנן בפרויקט הוא 'זית לב אדריכלים' אשר תכנן את הפרויקט תוך מחשבה והבנה של סביבת המחייה של הדיירים הגרים בו, הפרויקט משלב אלמנטים אדריכליים ייחודיים כמו אטריום (ויטרינה גבוהה) המשקיף אל חצר פנימית מכל קומות הבניין, תוך שימת דגש רב על בחירת חומרים איכותיים במיוחד המשקפים לבניין מראה יוקרתי וחסר פשרות. 

בפרויקט מתוכננות להיבנות 8 קומות בסך הכל – 5 קומות מעל קומת הקרקע ועוד 2 קומות גג לדירות הפנטהאוז המיוחדות שלנו.

קומות 8 דירות 36

סטטוס היתר בניה בתנאים

סוג פרויקט תמ"א 38/2

אדריכל זית לב אדריכלים

שכונת מגורים הצפון החדש

המיקום

משה שרת 14-14א', תל אביב

איתנות פיננסית

פרויקטי התחדשות עירונית הינם פרויקטים "עתירי הון" אשר לרוב מחייבים קבלת ליווי בנקאי לצורך הוצאתם לפועל. טרם מינוי חברה לקידום וביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבנייכם, חשוב מאוד לבחון את איתנותה הפיננסית על מנת להבטיח את מימושו של הפרויקט באופן תקין ורציף.

י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ נוסדה בשנת 1989, נסחרת בבורסה החל משנת 2004 והונה העצמי של החברה מוערך במעל לכמיליארד שקלים. לחברה עתודות קרקע רבות בישראל והיא יוזמת ובונה פרויקטים למגורים, מלונאות, תעסוקה ומסחר בכל רחבי הארץ.
גלים בניה חיזוק והשבחת מבנים בע"מ, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. החברה פעילה מזה כעשור והיא מהחברות הראשונות שאכלסו ומסרו פרויקטים של תמ"א 38, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ביותר, נראות ייחודית ומתן יחס אישי לבעלי הדירות. 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית, לחברה אחזקות בחברת פארק טק פתרונות חניה מתקדמים המתמחה בתחום פתרונות החניה המתקדמים ובמכלול מימון וליווי להתחדשות עירונית, אשר הינה גוף בנקאי המספק מימון לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן בישראל.