עננים
עננים

משה שרת
60
תל אביב

פרויקט משה שרת 60, תל אביב

משה שרת 60, להשקיף על כיכר המדינה המתחדשת.

לגור מרחק פסיעה מבתי הקפה הטובים בעיר, חנויות ומסעדות בשפע, תחבורה ציבורית, מוסדות חינוך, פארק לילדים או לטיול עם הכלב, רק תבחרו. כאן הכל נגיש.

במסגרת הפרויקט ייהרסו הדירות הקיימות ויקום מבנה חדש ויוקרתי. התכנון האדריכלי לפרויקט נוצר תוך מחשבה והבנה של הסביבה התל אביבית הייחודית לרחוב שרת המתחדש, תוך שימת דגש רב על בחירת חומרים איכותיים במיוחד. המשקפים לבניין מראה יוקרתי ללא פשרות, עם מחווה לאלמנטים תל אביביים של פעם.

בפרויקט מתוכננות להיבנות 8 קומות בסך הכל – 5 קומות מעל קומת הקרקע ועוד 2 קומות גג לדירות הפנטהאוז המיוחדות שלנו.

קומות 8 דירות 24

סטטוס היתר בניה בתנאים

סוג פרויקט תמ"א 38/2

אדריכל יניב פרדו אדריכלים

שכונת מגורים הצפון החדש

המיקום

משה שרת 60 תל אביב

איתנות פיננסית

פרויקטי התחדשות עירונית הינם פרויקטים "עתירי הון" אשר לרוב מחייבים קבלת ליווי בנקאי לצורך הוצאתם לפועל. טרם מינוי חברה לקידום וביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבנייכם, חשוב מאוד לבחון את איתנותה הפיננסית על מנת להבטיח את מימושו של הפרויקט באופן תקין ורציף.

י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ נוסדה בשנת 1989, נסחרת בבורסה החל משנת 2004 והונה העצמי של החברה מוערך במעל לכמיליארד שקלים. לחברה עתודות קרקע רבות בישראל והיא יוזמת ובונה פרויקטים למגורים, מלונאות, תעסוקה ומסחר בכל רחבי הארץ.
גלים בניה חיזוק והשבחת מבנים בע"מ, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. החברה פעילה מזה כעשור והיא מהחברות הראשונות שאכלסו ומסרו פרויקטים של תמ"א 38, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ביותר, נראות ייחודית ומתן יחס אישי לבעלי הדירות. 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית, לחברה אחזקות בחברת פארק טק פתרונות חניה מתקדמים המתמחה בתחום פתרונות החניה המתקדמים ובמכלול מימון וליווי להתחדשות עירונית, אשר הינה גוף בנקאי המספק מימון לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן בישראל.