עננים
עננים

מתחם
הרקפת
ראשון לציון

פרויקט מתחם הרקפת, ראשון לציון

בין רחוב מורדי הגטאות, הרקפת והדודאים במזרח העיר ראשון לציון, ייבנה מתחם הרקפת אשר יכלול 3 מגדלי מגורים בני 30 קומות כל אחד.

במסגרת הפרויקט ייהרסו הדירות הקיימות וייבנו כ350 יח"ד חדשות הכוללות מפרט טכני איכותי במיוחד ותכנון אדריכלי מיטבי הכולל חללים משותפים וגינות לרווחת דיירי המתחם.

המשרד המתכנן בפרויקט הוא 'תימור שוורץ אדריכלים' אשר תכנן את הפרויקט תוך מחשבה והבנה של סביבת המחייה של הדיירים הגרים בו, הפרויקט משלב אלמנטים אדריכליים המתאימים לבניינים רבי קומות, תוך שימת דגש רב על בחירת חומרים איכותיים במיוחד המשקפים לבניין את מראהו הייחודי.

בפרויקט מתוכננות להיבנות 30 קומות בסך הכל – 28 קומות מעל קומת הקרקע ועוד קומת גג בנסיגה  עבור יחידות הפנטהאוז שלנו.

קומות 30 דירות 340

סטטוס גיבוש תב"ע

סוג פרויקט פינוי בינוי

אדריכל טימור שוורץ אדריכלים

שכונת מגורים מזרח העיר

 

המיקום

מתחם הרקפת, ראשון לציון

איתנות פיננסית

פרויקטי התחדשות עירונית הינם פרויקטים "עתירי הון" אשר לרוב מחייבים קבלת ליווי בנקאי לצורך הוצאתם לפועל. טרם מינוי חברה לקידום וביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבנייכם, חשוב מאוד לבחון את איתנותה הפיננסית על מנת להבטיח את מימושו של הפרויקט באופן תקין ורציף.

י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ נוסדה בשנת 1989, נסחרת בבורסה החל משנת 2004 והונה העצמי של החברה מוערך במעל לכמיליארד שקלים. לחברה עתודות קרקע רבות בישראל והיא יוזמת ובונה פרויקטים למגורים, מלונאות, תעסוקה ומסחר בכל רחבי הארץ.
גלים בניה חיזוק והשבחת מבנים בע"מ, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. החברה פעילה מזה כעשור והיא מהחברות הראשונות שאכלסו ומסרו פרויקטים של תמ"א 38, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ביותר, נראות ייחודית ומתן יחס אישי לבעלי הדירות. 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית, לחברה אחזקות בחברת פארק טק פתרונות חניה מתקדמים המתמחה בתחום פתרונות החניה המתקדמים ובמכלול מימון וליווי להתחדשות עירונית, אשר הינה גוף בנקאי המספק מימון לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן בישראל.