עננים
עננים

פינלס 5
תל אביב

פרויקט פינלס 5, תל אביב

פינלס 5 , טוב לי כאן, בצפון הישן.

במרחק צעדים ספורים מפארק הירקון, בצד השקט של רחוב ויצמן המתחדש, ובסמוך לפרויקטים שלנו בפינלס 6, ובפינלס 8, יקום הפרויקט המרשים והייחודי.

במסגרת הפרויקט ייהרסו הדירות הקיימות ויקום בניין חדש, בעל קווים נקיים והמון אופי.

המשרד המתכן בפרויקט תכנן את הבניין תוך הבנה מעמיקה של סביבת המגורים המתחדשת. חומרי הגמרים נבחרו בקפידה רבה, וזאת על מנת לשמור על היוקרה של הבניין והאופי הייחודי שלו.

בפרויקט מתוכננות להיבנות 8 קומות בסך הכל – 5 קומות מעל קומת הקרקע ועוד 2 קומות גג לדירות הפנטהאוז היוקרתיות שלנו.

קומות 8 דירות 28

סטטוס הוגשה בקשה להיתר בניה

סוג פרויקט תמ"א 38/2

אדריכל גל מרום אדריכלים

שכונת מגורים הצפון החדש

המיקום

פינלס 5, תל אביב

איתנות פיננסית

פרויקטי התחדשות עירונית הינם פרויקטים "עתירי הון" אשר לרוב מחייבים קבלת ליווי בנקאי לצורך הוצאתם לפועל. טרם מינוי חברה לקידום וביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבנייכם, חשוב מאוד לבחון את איתנותה הפיננסית על מנת להבטיח את מימושו של הפרויקט באופן תקין ורציף.

י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ נוסדה בשנת 1989, נסחרת בבורסה החל משנת 2004 והונה העצמי של החברה מוערך במעל לכמיליארד שקלים. לחברה עתודות קרקע רבות בישראל והיא יוזמת ובונה פרויקטים למגורים, מלונאות, תעסוקה ומסחר בכל רחבי הארץ.
גלים בניה חיזוק והשבחת מבנים בע"מ, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. החברה פעילה מזה כעשור והיא מהחברות הראשונות שאכלסו ומסרו פרויקטים של תמ"א 38, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ביותר, נראות ייחודית ומתן יחס אישי לבעלי הדירות. 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית, לחברה אחזקות בחברת פארק טק פתרונות חניה מתקדמים המתמחה בתחום פתרונות החניה המתקדמים ובמכלול מימון וליווי להתחדשות עירונית, אשר הינה גוף בנקאי המספק מימון לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן בישראל.